Powitanie słońca – Master Class :)

Powitanie słońca – Master Class 🙂 to warsztat jogi zaprojektowany dla wszystkich, którzy chcą dobrze zacząć każdy dzień!

Chcesz ćwiczyć regularnie, usamodzielnić się w praktyce, we własnym domu, ale brakuje Ci motywacji lub masz poczucie, że wciąż nie wiesz, co właściwe miałbyś/abyś na tej macie zrobić? A może od zawsze lubisz powitania słońca, ale kiedy masz ćwiczyć samemu wszystko się miesza? Gdzie ten wdech, gdzie ten wydech, jaka teraz pozycja… Lub po prostu chcesz się wgłębić i stworzyć mocne fundamenty dla tej szlachetnej praktyki, jaką jest joga. I chcesz zrozumieć, czemu powitania słońca w ogóle są i są takie ważne.

Te zajęcia będą dla Ciebie.

Na zajęciach:

* Poznamy lub utrwalimy kilka podstawowych wariantów powitania słońca, te klasyczne i te mniej klasyczne;

* Zobaczymy jak na nas wpływa wykonywanie tej samej sekwencji na różne sposoby;

* Sprawdzimy, z którym się czujemy najlepiej;

* Opowiemy sobie trochę o  źródłach i znaczeniu Surya Namaskaram;

* Będziemy pamiętać o słodkim relaksie;

* Na koniec zabierzemy ze sobą 15-minutową, idealną praktykę na początek dnia, dzięki której nie tylko wyprodukujesz niezbędne dla zadowolenia endorfiny, ale też zbudujesz siłę i elastyczność kręgosłupa potrzebne dla zdrowego funkcjonowania.

Warsztat jest dla wszystkich. Może dopiero planujesz przygodę z jogą, właśnie ją zacząłeś/łaś, a może już wymiatasz. Dla uczestnictwa w warsztatach Powitanie słońca – Master Class

to nie ma znaczenia, bo moim celem jest nauczenie Cię jak praktykować i żyć z uśmiechem na ustach, i spokojem w brzuchu i sercu. Robisz tyle, ile w danym momencie jest dla Ciebie OK.

Będziemy pracować w metodzie Svastha jogi. To, co w niej najważniejsze to kontakt ze swoim ciałem, z własnym oddechem, szukanie ruchu, który nie tylko jest dla nas zdrowy i przyjemny, ale też skutecznie wpływa na nasze dobre samopoczucie na dłużej, nasz dobrostan.

Tworząc Fundację TEJAS postawiłam sobie za cel szerzenie wypróbowanej wiedzy, która ma się przyczyniać do tego stanu, wspierać nasze zdrowie fizyczne i psychiczne. Moje warsztaty mają Cię tam zaprowadzić :).

Nazywam się Alina Kaczmarek i jestem instruktorką jogi (więcej info w bio na stronie fundacjatejas.pl). Obecnie przebywam w Indiach, do których często jeżdżę. Prowadzę zajęcia w małych grupach (do 12 osób! lub mniej), bo wierzę, że taka praca jest dla Ciebie najbardziej wartościowa. Lepszy kontakt z prowadzącą, która ma szansę wtedy zindywidualizować dla Ciebie praktykę, usłyszeć Twoje potrzeby, są niezastąpione!

Po zajęciach będzie też czas na herbatę i na wszystkie nurtujące Cię jogiczne i wokół jogiczne pytania.

Gdzie: Warsztaty odbędą się w sprawdzonym, bardzo przyjemnym miejscu, w którym jak jestem w Warszawie prowadzę regularne zajęcia z Jogi dla indywidualistów i Jogi na Stres.

Stan Skupienia

Pl Zbawiciela 2b, lok. 16

Kiedy: sobota 14 kwietnia 2018

godzina 10:00-12:00

Cena: zapisz się do 20 marca – zapłacisz tylko 70 zł

21-31 marca – 80 zł

od 1 kwietnia – 90 zł

Jak się zapisać: napisz maila rezerwacyjnego na adres joga.tejas@gmail.com

Wyślę Ci wszystkie pozostałe informacje i szczegóły płatności. Tylko potwierdzona wpłata rezerwuje Ci miejsce na warsztatach.

Jeśli z jakiegoś powodu masz problem z płatnością pełnej kwoty, a jesteś zmotywowany/a do wzięcia udziału w zajęciach, napisz do mnie.

Po zajęciach dostaniesz ode mnie w mailu prezent ♥.

Widzimy się w sobotę 14 kwietnia? 🙂

Alina