Joga medytacyjna

Joga medytacyjna to zajęcia jogi zaprojektowane dla tych, którzy chcą z większą uważnością podejść do swojej praktyki.

Nawet jogę da się uprawiać mechanicznie. Czasem zdarza się, a może nawet częściej, że ręce się ruszają a głowa jest już w innym pokoju J, czyli ciało wykonuje ruchy, do których się przyzwyczaiło, a myśli kołują wokół codziennych spraw.

Jeśli chcesz wrócić myślami do swojego ciała, do tu i teraz, podczas jogi jak i w życiu codziennym, te zajęcia będą dla Ciebie. Potraktujemy to jako zabawę z naszym własnym umysłem. Z czasem zobaczycie, że znacznie szybciej jesteście w stanie odnaleźć moment, kiedy myśli zaczynają dryfować swoim torem.

Podczas przyjemnych zajęć w lekko zwolnionym tempie będziemy szukać integracji ciała, oddechu i umysłu, korzystając z jogicznych narzędzi, które nam w tym pomogą. Pracujemy w małej, zaledwie 6-osobowej grupie.

Moim celem jest nauczenie Cię jak praktykować i żyć z uśmiechem na ustach, i spokojem w brzuchu i sercu. Podejdziemy więc do tematu swobodnie i lekkością.

Przez trzy tygodnie będziemy pracować w metodzie Svastha jogi, którą potem zabierzecie sobie do domu J. To, co w niej najważniejsze to kontakt ze swoim ciałem, z własnym oddechem, szukanie ruchu, który nie tylko jest dla nas zdrowy i przyjemny, ale też skutecznie wpływa na nasze dobre samopoczucie na dłużej, nasz dobrostan.

Tworząc Fundację TEJAS postawiłam sobie za cel szerzenie wypróbowanej wiedzy, która ma się przyczyniać do tego stanu, wspierać nasze zdrowie fizyczne i psychiczne. Moje warsztaty mają Cię tam zaprowadzić :).

Nazywam się Alina Kaczmarek i jestem instruktorką jogi (więcej info w bio na stronie fundacjatejas.pl). Obecnie przebywam w Indiach, do których często jeżdżę. Prowadzę zajęcia w małych grupach, bo wierzę, że taka praca jest dla Ciebie najbardziej wartościowa. Lepszy kontakt z prowadzącą, która ma szansę wtedy zindywidualizować dla Ciebie praktykę, usłyszeć Twoje potrzeby, są niezastąpione!

Po zajęciach będzie też czas na herbatę i na wszystkie nurtujące Cię jogiczne i wokół jogiczne pytania.

Gdzie: Warsztaty odbędą się w sprawdzonym, bardzo przyjemnym miejscu, w którym jak jestem w Warszawie prowadzę regularne zajęcia z Jogi dla indywidualistów i Jogi na Stres.

Stan Skupienia

Pl Zbawiciela 2b, lok. 16

Kiedy:

trzy piątki – szczęśliwe 13, 20 i 27 kwietnia

godzina 18:00-20:00

Cena: zapisz się do 20 marca – zapłacisz tylko 180 zł

21-31 marca – 200 zł

od 1 kwietnia – 220 zł

Jak się zapisać: napisz maila rezerwacyjnego na adres joga.tejas@gmail.com

Wyślę Ci wszystkie pozostałe informacje i szczegóły płatności. Tylko potwierdzona wpłata rezerwuje Ci miejsce na warsztatach.

Jeśli z jakiegoś powodu masz problem z płatnością pełnej kwoty, a jesteś zmotywowany/a do wzięcia udziału w zajęciach, napisz do mnie.

Pamiętaj, ćwiczymy w bardzo kameralnej 6-osobowej grupie. Jeśli chcesz być jej częścią, zarezerwuj sobie miejsce 🙂

Alina

Instagram: alina_fundacjatejas