Czuję się dobrze.

 

UPDATE: Chcesz, żeby przeprowadzić warsztat „Czuję się dobrze.” w Twoim klubie lub szkole jogi? Napisz.

21 kwietnia 2018 🙂

Stan Skupienia, pl. Zbawiciela 2B, lok. 16, Warszawa

Czuję się dobrze. To warsztat jogi zaprojektowany dla wszystkich, którzy chcą z przekonaniem móc to powiedzieć każdego dnia! 🙂 Często nadużywamy swoich zasobów. Na zajęciach przyjrzymy się sposobom jak akumulować i odbudowywać własną siłę. Podczas warsztatów przekażę Ci kilka podstawowych i sprawdzonych technik regeneracyjnych, które nauczą Cię nie tracić energii tak łatwo. Podczas zajęć przekażę Ci kilka podstawowych i sprawdzonych technik regeneracyjnych, które pomogą nie tylko się odbudowywać, ale również nauczą Cię nie tracić energii tak łatwo. Ponieważ jedne warsztaty to dopiero pierwszy krok ku lepszemu samopoczuciu, zadbam o to, żebyś dostał/a kilka prostych, praktycznych i użytecznych technik, które możesz ze sobą zabrać do swojego codziennego życia. Akcja AKUMULACJA!

Warsztat jest dla wszystkich. Może dopiero planujesz przygodę z jogą, właśnie ją zacząłeś/łaś, a może już wymiatasz. Dla uczestnictwa w warsztatach Czuję się dobrze. to nie ma znaczenia, bo moim celem jest nauczenie Cię jak praktykować i żyć z uśmiechem na ustach, i spokojem w brzuchu i sercu.

Będziemy pracować w metodzie Svastha jogi. To, co w niej najważniejsze to kontakt ze swoim ciałem, z własnym oddechem, szukanie ruchu, który nie tylko jest dla nas zdrowy i przyjemny, ale też skutecznie wpływa na nasze dobre samopoczucie na dłużej, nasz dobrostan.

Tworząc Fundację TEJAS postawiłam sobie za cel szerzenie wypróbowanej wiedzy, która ma się przyczyniać do tego stanu, wspierać nasze zdrowie fizyczne i psychiczne. Warsztaty Czuję się dobrze. mają Cię tam zaprowadzić :).

Nazywam się Alina Kaczmarek i jestem instruktorką jogi (więcej info w bio na stronie fundacjatejas.pl). Obecnie przebywam w Indiach.  Będą to jedyne warsztaty, które przeprowadzę w Warszawie zanim wyjadę znowu na dwa miesiące. Prowadzę zajęcia w małych grupach (do 12 osób!), bo wierzę, że taka praca jest dla Ciebie najbardziej wartościowa. Lepszy kontakt z prowadzącą, która ma szansę wtedy zindywidualizować dla Ciebie praktykę, usłyszeć Twoje potrzeby, są niezastąpione!

Po zajęciach będzie też czas na herbatę, ciastko i na wszystkie nurtujące Cię jogiczne i wokół jogiczne pytania.

Gdzie: Warsztaty odbędą się w sprawdzonym, bardzo przyjemnym miejscu, w którym jak jestem w Warszawie prowadzę regularne zajęcia z Jogi dla indywidualistów i Jogi na Stres.

Stan Skupienia

Pl Zbawiciela 2b, lok. 16

Warszawa

Kiedy: sobota 21 kwietnia 2018
godzina 10:00-12:00

Cena: zapisz się do 25 marca – zapłacisz tylko 70 zł
26 marca – 9 kwietnia – 80 zł
od 10 kwietnia – 90 zł

Jak się zapisać: napisz maila rezerwacyjnego na adres joga.tejas@gmail.com

Wyślę Ci wszystkie pozostałe informacje i szczegóły płatności. Tylko potwierdzona wpłata rezerwuje Ci miejsce na warsztatach.

Jeśli z jakiegoś powodu masz problem z płatnością pełnej kwoty, a jesteś zmotywowany/a do wzięcia udziału w zajęciach, napisz do mnie.

Po zajęciach dostaniesz ode mnie w mailu prezent <3.

 

Czuję się dobrze! Widzimy się ? 🙂

joga.tejas@gmail.com

Alina

 

KONTAKT

Odnajdujesz się w celach Fundacji? Chciałabyś/chciałbyś z nami współpracować? Zapraszamy do kontaktu!

fundacjatejas@gmail.com

joga.tejas@gmail.com

https://www.instagram.com/alina_fundacjatejas

fb/fundacjatejas

copyrights - fundacja TEJAS